Catering

Poza daniami serwowanymi w naszym lokalu, polecamy również catering na różne okazje. Posiadamy duży wybór potraw dostosowany do indywidualnych potrzeb. Różnego rodzaju przekąski, kanapki, sałatki, mięsa pieczone, zupy.  Dania są przyrządzane tradycyjnym sposobem – wszystko jak u mamy! Wykonujemy zarówno zlecenia dla klientów indywidualnych, jak i małych i dużych firm oraz instytucji publicznych.

Catering Lubin - polecamy:

Catering Lubin - nasza oferta

Stoisz przed dylematem organizacji obiadu weselnego, uroczystej kolacji po ślubie, kameralnej uroczystości? W jakikolwiek sposób chcielibyście Państwo świętować to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, jakim jest ślub, my z przyjemnością zajmiemy się przygotowaniem wyśmienitych dań kuchni polskiej. Zaproponujemy Ci menu na przyjęcie lub pomożemy je ułożyć spośród bogatej oferty dań głównych, przystawek, sałatek i deserów.

Organizujemy przyjęcia weselne w wynajętych salach, prywatnych ogrodach oraz kompleksach weselnych nie posiadających własnego zaplecza gastronomicznego. Zapewniamy kompleksową organizację – sprzęt cateringowy i gastronomiczny, a także profesjonalną obsługę kelnerską oraz kucharską.

Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia lub obiadu w naszym lokalu  – po godzinach jego otwarcia.

*Przyjęcia weselne organizowane są do 30 osób.

Catering na imprezy okolicznościowe

Oferujemy catering na chrzciny, komunie, jubileusze, stypy, urodziny, imieniny​ etc.

Catering Baruś oferuje usługę cateringu na uroczystość Pierwszej Komunii w Lubinie i okolicach. Przywiązujemy dużą wagę do tradycji, dlatego oferujemy pełen catering komunijny. Dzień Pierwszej Komunii jest pełen emocji. Warto, aby nie martwić się o dobre jedzenie. 

Zapraszamy do składania zamówień na pyszny, tradycyjny posiłek, który dowieziemy we wskazane miejsce na terenie Lubina. Oferujemy wspaniałe potrawy w naszym menu. Zapraszamy do wybrania smacznych potraw, które zachwycą gości podczas świętowania rodzinnej uroczystości, jaką jest komunia. 

Catering Baruś obsługuje również placówki edukacyjne takich jak przedszkola i szkoły. Podstawą posiłków dla dzieci są świeże i najlepsze jakościowo produkty. Warzywa i owoce kupowane są u stałych dostawców, produkty mleczne u sprawdzonych producentów oraz najlepsze gatunki mięs od renomowanych hodowców. Utrzymywanie najwyższego poziomu usług to także nasz priorytet! A do tego smacznie i zdrowo. W naszych daniach znajdziecie produkty sezonowe, aby przygotowywane posiłki były zawsze świeże. Dostosowując dania do potrzeb każdego klienta, dbamy o zachowanie tradycyjnej, smacznej kuchni – jak u babci, czy mamy. Menu jest tak skomponowane, aby dostarczyć najmłodszym jak najbardziej energetycznych i odżywczych posiłków.

Catering na Wielkanoc w Lubinie? Tylko z nami! Rewelacyjne potrawy, tradycyjny smak i zawsze świeże składniki. Tym cechuje się catering wielkanocny od Barusia. Zapraszamy do składania zamówień oraz do zapoznania się z ofertą na Wielkanoc.

Ho ho ho!
Już dziś możesz zarezerwować catering świąteczny na Wigilię Bożego Narodzenia. Nie chcesz spędzać Świąt w kuchni? Przygotujemy pyszne, tradycyjne dania Wigilijne dla Ciebie i Twojej rodziny w przystępnych cenach.
Sprawdź nasze menu wigilijne.

Firma cateringowa Baruś oferuje usługę cateringu także na obiad po pogrzebie w Lubinie i okolicach. Rozumiemy, że w tym dniu nie ma się głowy do organizacji posiłków dla gości, dlatego zrobimy to za Ciebie. 

Przygotowujemy pyszne dania dla gości konsolacji, które są zdrowe, pięknie pachną i prezentują się na stole. Zostaną docenione szczególnie przez tych, którzy na pogrzeb przyjechali z daleka.

Zapewniamy także bezpieczny transport potraw na terenie Lubina i okolic. Dania są przygotowywane zgodnie z zasadami sanepidu. Zapraszamy do współpracy.

Chrzciny to bardzo ważny moment w życiu całej rodziny. Chcemy, by wszyscy wspominali go z sentymentem. Chrzciny wiążą się z dużymi przygotowaniami, a my chętnie pomożemy Ci w zaplanowaniu menu i przygotowaniu pysznych posiłków na ciepło i na zimno. Tworzymy posiłki zdrowe i wartościowe. Bezpiecznie przewozimy je pod wskazany adres i pięknie podajemy. 

Umilimy chrzciny Twojego dziecka daniami, które intensywnie pachną, świetnie smakują i pięknie wyglądają na talerzu. Dowiedz się więcej.