...

Menu cateringowe

Baruś

Oferujemy menu cateringowe, składające się z dań, które można dowolnie ze sobą zestawiać. Jesteśmy otwarci i dostosujemy się także do bardziej skomplikowanych zamówień. Zapraszamy do komponowania własnego menu na imprezę okolicznościową.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 788 702 487. Odpowiemy na pytania i uzgodnimy termin realizacji usługi cateringowej dla Ciebie.

Posiadamy gotowe zestawy menu lub
tworzymy je na życzenie klienta

Baruś - świeży i pyszny catering na wesele w Lubinie
Baruś

Menu Catering Lubin

Nasze Menu Catering w Lubinie jest dodatkiem do naszej standardowej karty menu, w której znajdziesz pyszne zupy i potrawy kuchni polskiej w tradycyjnym wydaniu wraz z dodatkami. Możesz dowolnie mieszać dania z karty meny standardowego i cateringowe, aby stworzyć swoją niepowtarzalną i smakowitą kartę dań idealną na Twoją uroczystość. 

Widać nas

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie można zobaczyć również realizację naszych imprez okolicznościowych..

Oferta wigilijna Menu Lubin

Nie czekaj na ostatnią chwilę. Zamów catering wigilijny już teraz. Realizujemy zamówienia zarówno indywidualne, jak i dla firm. Sprawdź nasze menu. 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 788 702 487. Odpowiemy na pytania i uzgodnimy termin realizacji usługi cateringowej dla Ciebie.

Wigilia tuż tuż, a bar Baruś ma dla Was pyszną ofertę.

Poznaj nasze Menu na Święta Bożego Narodzenia i sam zdecyduj, jakie potrawy zagoszczą na Twoim stole wigilijnym.

Zapraszamy do składania zamówień pod numerem telefonu +48 76 724 60 81 

 
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.